Loading...
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΧΑΝΙΩΝ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ
Κλίκ για μεγέθυνση

Ο Ναυτικός Όμιλος Χανίων ανακοινώνει το πρόγραμμα του 2ου Διεθνούς τουρνουά υδατοσφαίρισης Μίνι Παίδων που θα πραγματοποιηθεί στο Κολυμβητήριο Χανίων το τριήμερο από Παρασκευή 31 Μαΐου έως Κυριακή 2 Ιουνίου.

 

Συνολικά θα λάβουν μέρος 12 ομάδες, αριθμός εντυπωσιακός, με τον διοργανωτή και οικοδεσπότη Ναυτικό Όμιλο Χανίων αλλά και το Παλαιό Φάληρο να "κατεβάζουν"  δύο διαφορετικές ομάδες.

Αναλυτικά οι Όμιλοι είναι οι εξής:

1ος Όμιλος
Ν.Ο. Χανίων 2
WATER POLO CLUB PARTIZAN
Γλυφάδα
Νηρέας Γέρακα
Π. Φάληρο 1
Ν.Ο. Πατρών

2ος Όμιλος
Π. Φάληρο 2
Ολυμπιακός
Τρίτων Αμαρουσίου
Ν.Ο. Ρεθύμνου
Παναθηναϊκός
Ν.Ο. Χανίων 1

Και το πρόγραμμα (οι αγώνες στις πισίνες 25 και 50 μέτρων):

Πρόγραμμα 1ου Ομίλου
Παρασκευή (31/5) - Πισίνα 25μ.
09.00-10.00 PARTIZAN-Ν.Ο. Χανίων 2
10.00-11.00 Γλυφάδα-Νηρέας Γέρακα
11.00-12.00 Π. Φάληρο 1-Ν.Ο. Πατρών
12.00-13.00 Ν.Ο. Χανίων 2-Γλυφάδα
13.00-14.00 PARTIZAN-Νηρέας Γέρακα
19.00-20.00 Π. Φάληρο 1-Γλυφάδα
20.00-21.00 Ν.Ο. Πατρών-Ν.Ο. Χανίων 2
21.00-22.00 Π. Φάληρο 1-PARTIZAN

Σάββατο (1/6) - Πισίνα 25μ.
10.00-11.00 Νηρέας Γέρακα-Ν.Ο. Πατρών
11.00-12.00 Ν.Ο. Χανίων 2-Π. Φάληρο 1
12.00-13.00 Ν.Ο. Πατρών-PARTIZAN
18.00-19.00 Νηρέας Γέρακα-Π. Φάληρο 1
19.00-20.00 Γλυφάδα-PARTIZAN
20.00-21.00 Νηρέας Γέρακα-Ν.Ο. Χανίων 2
21.00-22.00 Γλυφάδα-Ν.Ο. Πατρών

Πρόγραμμα 2ου Ομίλου
Παρασκευή (31/5) -Πισίνα 50μ.
09.00-10.00 Π. Φάληρο 2-Ολυμπιακός
10.00-11.00 Τρίτων Αμαρουσίου-Ν.Ο. Ρεθύμνου
11.00-12.00 Παναθηναϊκός-Ν.Ο. Χανίων 1
12.00-13.00 Ολυμπιακός-Ν.Ο. Ρεθύμνου
13.00-14.00 Π. Φάληρο 2-Τρίτων Αμαρουσίου
19.00-20.00 Ν.Ο. Χανίων 1-Ολυμπιακός
20.00-21.00 Παναθηναϊκός-Ν.Ο. Ρεθύμνου
21.00-22.00 Τρίτων Αμαρουσίου-Ν.Ο. Χανίων 1

Σάββατο (1/6) - Πισίνα 50μ.
10.00-11.00 Π. Φάληρο 2-Παναθηναϊκός
11.00-12.00 Τρίτων Αμαρουσίου-Ολυμπιακός
12.00-13.00 Ν.Ο. Χανίων 1-Π. Φάληρο 2
18.00-19.00 Ν.Ο. Ρεθύμνου-Ν.Ο. Χανίων 1
19.00-20.00 Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός
20.00-21.00 Π. Φάληρο 2-Ν.Ο. Ρεθύμνου
21.00-22.00 Τρίτων Αμαρουσίου-Παναθηναϊκός

Κυριακή (2/6) - Πισίνα 25μ.
09.00-10.00 3ος 1ου Ομίλου-3ος 2ου Ομίλου (5η-6η θέση)
10.00-11.00 4ος 1ου Ομίλου-4ος 2ου Ομίλου (7η-8η θέση)
11.00-12.00 5ος 1ου Ομίλου-5ος 2ου Ομίλου (9η-10η θέση)
12.00-13.00 6ος 1ου Ομίλου-6ος 2ου Ομίλου (10η-11η θέση)

Κυριακή (2/6) - Πισίνα 50μ.
10.00-11.00 1ος 1ου Ομίλου-2ος 2ου Ομίλου (Ημιτελικός)
11.00-12.00 1ος 2ου Ομίλου-2ος 1ου Ομίλου (Ημιτελικός)
17.00-18.00 Μικρός Τελικός
18.00-19.00 Τελικός

 

Για το ΝΟΠ θα αγωνιστούν οι:

 

Κρίκης Θανάσης
Αθανασόπουλος Πελοπίδας
Τάτσιος Αριστοτέλης
Τάτσιος Γιάννης
Κοκμοτός Παναγιώτης
Μαυροκέφαλος Αλέξανδρος
Κουρβέλας Νίκος
Μπιτσάκος Χρήστος
Αλμύρας Ανδρέας
Καραλής Γιώργος
Χατζής Μιχάλης
Παπαγεωργίου Βασίλης

Κολυμβητήριο Ν.Ο.Πατρών
Ακτή Δυμαίων έναντι ΔΕΗ


Ώρες λειτουργίας:
Δευτέρα έως Παρασκευή 10.00 - 20.00
Σάββατο 10.00 - 13.00
Τηλ: 2610 317766

Email Επικοινωνίας: [email protected]

Εθνικό κολυμβητήριο «Α. Πεπανός»

Ώρες λειτουργίας:
Δευτέρα έως Παρασκευή 15.00 - 21.00
Σάββατο 10.00 - 13.00
Τηλ: 2610 644303


Email Διαφήμισης:
[email protected] 

Facebook

Flickr

© Copyright 2020 ΝΟΠ - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ